medias/products/sampuanlar/01.png

ÜRÜNLER


Normal Saçlar Kremli Þampuan %100 Doğal Zeytinyağı & Kına


Zeytinyağının mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin. Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sağlıkla parlasın. Kına özlü formülü saçınızın temel bakımını ve nem dengesini sağlasın.

Kuru ve Yıpranmış Saçlar Kremli Þampuan %100 Doğal Zeytinyağı & Bal


Zeytinyağının mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin. Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sağlıkla parlasın. Bal özlü formülü ile kuru ve yıpranmış saçlarınız nemlensin ve onarılsın.

Tüm Saçlar Saç Bakım Kremi %100 Doğal Zeytinyağı & Kına


zevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin. Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sağlıkla parlasın. Kına özlü formülü ile saçlarınız ipeksi bir yumuşaklık kazansın.

Yağlı Saçlar %100 Doğal Zeytinyağı ve Kına
Boyalı Saçlar Kremli Þampuan %100 Doğal Zeytinyağı & Nar


Zeytinyağının mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin. Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sağlıkla parlasın. Nar özü ile zenginleşen formülü boyalı saçlarınızın rengini korusun.

İnce Telli Saçlar Þampuan %100 Doğal Zeytinyağı & Papatya


Zeytinyağının mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin. Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sağlıkla parlasın. Papatya özlü formülü ile saçlarınız istediğiniz dolgunluğa kavuşsun.

Kepeğe Karşı Etkili Şampuan %100 Doğal Zeytinyağı & Isırganotu


Zeytinyağının mucizevi dokunuşu saçınıza ve saç derinize hayat versin. Özlediğiniz doğal güzelliğine kavuşan saçlarınız her an sağlıkla parlasın. Isırganotu özlü formülü saçlarınızı arındırsın, kepeğe karşı korusun.